Kariera w DunlopSSC Aplikuj

Usługi

Wsparcie Sprzedaży:

Dział wsparcia sprzedaży kompleksowo obsługuje oddziały firmy Dunlop znajdujące się w Holandii, Francji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Polsce, Rosji, Maroku, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Ghanie. W planach mamy także utworzenie nowego zespołu wspierającego oddziały firmy znajdujące się w Stanach Zjednoczonych. Nasz zespół pracujący w ponad 6 językach odpowiada za bezpośrednie wsparcie sprzedaży oraz za obsługę procesu posprzedażowego produktów oraz usług firmy. Do głównych obowiązków zespołu należy m.in.: planowanie i tworzenie ofert dla poszczególnych klientów oraz przetargów, stałe ulepszanie systemów sprzedaży oraz komunikacji, a także zarządzanie obiegiem informacji i dokumentów oraz bieżąca współpraca z handlowcami pracującymi w terenie. Na stanowiska te nie wymagamy specjalistycznego doświadczenia. Zanim rozpoczniesz pracę weźmiesz udział w szkoleniach, dzięki którym poznasz nasze produkty i sposób funkcjonowania firmy.

Finanse:

Dział finansowy zajmuje się wsparciem procesów księgowych i rozliczeniowych wszystkich oddziałów firmy. Koordynuje zadania w obszarach zobowiązań, należności i zakupów. Zajmuje się przygotowaniem rezerw do zaksięgowania, przedpłat, księgowaniem bieżących transakcji bankowych oraz służy wsparciem w wielu innych, codziennych działaniach z zakresu finansów dla przełożonych.

Human Resources:

Dział HR zapewnia wsparcie z zakresu prawa pracy, kadr oraz płac dla wszystkich spółek firmy. Odpowiada za realizację polityki i strategii personalnej firmy. Zajmuje się prowadzeniem dokumentacji kadrowo-płacowej, koordynacją i realizacją działań związanych z prowadzeniem spraw pracowniczych, obsługą procesów związanych z zatrudnianiem oraz wprowadza innowacje zarówno technologiczne jak i operacyjne z zakresu polityki personalnej firmy.

IT:

Dział wsparcia IT zajmuje się administrowaniem i utrzymywaniem systemów informatycznych, zapewnianiem ich stabilności, bezawaryjności i rozwoju. Specjalista ds. IT w naszej firmie jest odpowiedzialny m.in. za: administrowanie serwerami, realizowanie procesów utrzymania i rozwoju serwerów wspólnie z informatykami w zarządzie firmy, uczestniczy w opracowywaniu i wdrażaniu instrukcji w zakresie administrowania serwerami, odpowiada za utrzymywanie bezpieczeństwa systemów informatycznych, analizę wskaźników wydajności oraz przygotowuje rozwiązania, mające na celu usprawnienie funkcjonowania systemów, jak również przygotowuje analizy i raporty dla przełożonych związane z budową, eksploatacją i rozwojem serwerów.

Marketing:

Dział Marketingu działa globalnie i obsługuje kilka spółek przemysłowych. Dział jest odpowiedzialny za wdrażanie i opracowanie strategii marketingowej poszczególnych spółek, a także planowanie i prowadzenie kampanii medialnych. Marketing w SSC kreuje wizerunk firmy oraz jej produktów w kilkudzisięciu krajach.  Jednym z podstawowych zadań jest także kompleksowe wsparcie w opracowywaniu materiałów reklamowych oraz tworzeniu nowych materiałów promocyjnych. Istotnym elementem pracy działu marketingu jest także tzw. Market Research, polegający na analizie działań marketingowych prowadzonych przez  konkurencję, a także program generowania leadów, który wspomaga handlowców pracujących w poszczególnych oddziałach firmy. Dział marketingu operuje także w obszarach copywritingu, online marketingu oraz podstawowego employer brandingu. Istotnym elementem pracy jest także kompleksowa organizacja imprez targowych na całym świecie. Do tego działu poszukujemy osób ze znakomitą znajomością języka angielskiego. Obsługujemy oddziały firmy we Włoszech, Hiszpanii, Maroku, Rosji, a także Ghanie i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.