Kariera w DunlopSSC Aplikuj

Oferty pracy

Pracownik Wsparcia sprzedaży

zobacz ofertę

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Wsparcie wewnętrznego działu sprzedaży;
  • Aktualizacja systemu CMS (wprowadzanie nowych klientów do systemu, modyfikowanie danych istniejących klientów);
  • Zarządzanie całym procesem sprzedaży od zapytania ofertowego do zamówienia (w tym: przygotowywanie ofert cenowych, wprowadzanie zamówień, fakturowanie);
  • Nie jest to telepraca, brak kontaktu z klientem zewnętrznym

WYMAGANIA

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziani absolwenci filologii);
  • Bardzo dobry poziom języka angielskiego (minimalny poziom B2) oraz niemieckiego lub hiszpańskiego (minimalny poziom B1) – warunek konieczny;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku;
  • Zdolności analityczne.

OFERUJEMY

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
    o ustabilizowanej pozycji na rynku;
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Imię i nazwisko

Telefon

Załącz plik z CV

Nazwa stanowiska na które aplikujez

Treść dodatkowa

rozwińzwiń
1.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Dunlop Conveyor Belting i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia

2. Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Dunlop Conveyor Belting Polskapodanego przeze mnie adresu poczty elektronicznej (i numeru telefonu) wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wysłaną przeze mnie wiadomość.

3. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Dunlop Conveyor Belting w celu marketingu produktów i usług podmiotów współpracujących*.

*Podmiotem współpracującym jest podmiot należący do Grupy Fenner, której skład wskazany jest na stronie http://www.fenner.com/en/about_us/where_we_operate

Administratorem danych osobowych jest Dunlop Conveyor Belting Polska z siedzibą przy ulicy Żwirki i Wigury 54, 43-190 Mikołów. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania.

rozwińzwiń
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Dunlop Conveyor Belting informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”